جزئیات اخبار

انتشار دهنده : هستی آرین تامین

۹ دی ۱۳۹۷ |

رونمایی از بزرگترین ماگ جهان به وسیله هستی آرین

بزرگترین لیوان چای جهان به همت هستی آرین تامین و همزمان با روز جهانی چای در ایران و در شهر تهران رونمایی شد.

مراسم پرده برداری از بزرگترین لیوان چای جهان با ارتفاع 4 متر و قطر داخلی ۳ متر با برند فامیلا در جشن ویژه و باشکوهی با حضور بیش از 1500 نفر از دوستداران چای و دیگر بازدیدکنندگان برگزار شد.

این رکورد شکنی توسط شرکت هستی آرین تامین که تولید و عرضه چای فامیلا در کشور را بر عهده دارد، انجام شد و میهمانان و بازدیدکنندگان مجتمع تجاری تفریحی باملند در هوای دلچسب پاییزی به صرف چای پرداختند و با توجه به برنامه های تدارک دیده شده، لحظات جذاب و فراموش نشدنی را در کنار یکدیگر سپری کردند.

مهمترین هدف از ساخت و معرفی بزرگترین لیوان چای جهان در ایران، جلب توجه مصرف کنندگان به ارزش های بزرگی است که شرکت هستی آرین به آنها پایبند است. ارزش های بزرگی از قبیل تولید محصولات با استاندارد کیفی بسیار بالا و انجام فعالیت های بازاریابی که فضایی مثبت برای کنار هم بودن افراد فراهم می کند.
روز جهانی چای مصادف با 15 دسامبر، هر ساله کشورهای مختلف، به منظور ترویج، توسعه و پرورش چای و نیز افزایش تولید و مصرف آن، مبادرت به برگزاری جشن و بزرگداشت روز جهانی چای می کنند. از آنجاییکه چای بخش مهمی از فرهنگ ایرانیان است و جایگاه ویژه آن به عنوان یک نوشیدنی ملی در بین ایرانی ها برکسی پوشیده نیست. شرکت هستی آرین قصد دارد که هر ساله یک برنامه را به مناسب روز جهانی چای تدارک ببیند.

اخبار مرتبط

تولید محصول جدید هستی آرین تامین: چای هل بلوط

شرکت هستی آرین تامین، در راستای پاسخ به نیازهای متنوع مصرف کنندگان عزیز به صورت مداوم در حال پایش بازار است. با توجه به گرایش مصرف کنندگان به استفاده از...

ادامه مطلب ۹ دی ۱۳۹۷